Rusza nabór do Programu Stypendialnego fundacji

Rusza nabór do piątej edycji Programu Stypendialnego Fundacji Santander. Jesteś zdolnym uczniem z pasją i marzeniami? Weź udział w naszym Programie Stypendialnym dla wybitnej młodzieży!

Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla wybitnych uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych ( w roku szkolnym 2020/21) oraz szkół ponadpodstawowych.

Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania coraz lepszych wyników. Chcemy, aby nasze wsparcie przyczyniło  się  do rozwijania talentów i pasji oraz ułatwiło uczniom z całej Polski kształcenia na najwyższym poziomie.

Ważne informacje

• Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych ( w roku szkolnym 2021/22) oraz  szkół ponadpodstawowych
  • Wysokość wsparcia stypendialnego to 5 000 złotych w roku szkolnym 2022/23, wypłacane po 500 złotych przez okres 10 miesięcy
  • Spośród wszystkich kandydatów Fundacja wybierze dwudziestu Stypendystów
  • Wnioski online można składać od 30 czerwca do 8 sierpnia 2022 roku (do godz. 23:59)
  • Decyzje o przyznaniu stypendiów zostaną ogłoszone w dniu 23 września 2022 na stronie internetowej Fundacji

Przed rozpoczęciem wypełniania formularza:

1. przeczytaj uważnie Regulamin
  2. wylicz średnią ocen ze świadectwa z roku szkolnego 2021/2022
  3. przygotuj zestawienie Twoich osiągnięć na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Punkty możesz uzyskać za:
    • udział w olimpiadach, zawodach, konkursach i turniejach;
    • zdobycie 1 miejsca olimpiadach, zawodach, konkursach i turniejach;
    • zdobycie 2 miejsca olimpiadach, zawodach, konkursach i turniejach;
    • zdobycie 3 miejsca olimpiadach, zawodach, konkursach i turniejach;

Zdobycie wyróżnienia nie jest punktowane.

Wpisz tylko ilość udziałów, na bazie tego wyliczymy ilość zdobytych przez Ciebie punktów.

4. przygotuj krótki opis swoich osiągnięć, pasji, umiejętności oraz krótką informację jak stypendium pomoże Ci w rozwoju Twojego talentu. Opisz nam też swoje plany na przyszłość.

Koordynator projektu: Wioletta Obuchowska tel. 22 534 17 26

Do wzięcia udziału w programie zachęcamy wszystkich, którzy wierzą w swoje możliwości i którzy potwierdzą nam to swoimi wyjątkowymi osiągnięciami w działalności szkolnej lub pozaszkolnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź stronę projektu

Zapraszamy do udziału!

Skontaktuj się z nami: