25 lat pomagania – Gala Fundacji Santander

9 czerwca 2022 r. w teatrze Scena Relax świętowaliśmy 25-lecie naszej fundacji.

Był tort, przemówienia, występy, wspomnienia, a przede wszystkim wspaniali Goście i niezapomniane emocje. Swoją obecnością zaszczycili nas członkowie Zarządu naszego banku i Rady Fundacji.

Byli z nami także reprezentanci organizacji współpracujących z fundacją, stypendyści, wolontariusze i ambasadorzy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, uczelni wyższych i innych placówek oświatowych, a także przedstawiciele szpitali, wspieranych przez fundację podczas akcji Podwójna Moc Pomagania i poMoc jest w nas.

Mieliśmy okazję podziękować wszystkim osobom , które z nami współpracują i dzięki którym nasza praca jest dużo łatwiejsza. Były także specjalne życzenia dla fundacji, prosto z dużego ekranu popłynęły do nas ciepłe słowa od Doroty Wellman i Marty Klepki, Janka Meli, Anny Dymnej, a także od Prezydentów Miasta Gniezna. Bardzo dziękujemy!

Podczas uroczystości fantastycznie zaprezentowali się stypendyści fundacji: Antonina Waliszewska (pianistka) oraz Natalia Skonieczna (harfistka) oraz Krzysztof Polnik (akordeon), był też Gość Specjalny – Ignacy Jan Paderewski. W trakcie gali odbył się także Quiz charytatywny, którego zwycięzcy wytypowali trzy organizacje, które otrzymują darowizny w wysokości 1000 złotych: Fundacja Ocalenie, Fundacja Mali Bracia Ubogich oraz Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko.

Główną atrakcją muzyczną obchodów 25-lecia była wersja koncertowa spektaklu „Abonament na szczęście” – utwory Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Olgi Bończyk, Anastazji Simińskiej, Agaty Walczak i Kamila Dominiaka z muzyką na żywo.

Dziękujemy Wszystkim, którzy tego dnia byli z nami! Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia Video-relacji z naszej uroczystości

Galeria

Podziękowania od naszych przyjaciół

Anna Dymna

Danuta Błażejczyk

Dorota Wellman i Marta Klepka

Janek Mela

Tomasz Budasz, prezydent Miasta Gniezna oraz Michał Powałowski, zastępca prezydenta 

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.