Otwarcie nowego budynku w Domu Dziecka w Poznaniu

22. kwietnia 2022 r. mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego budynku  Domu Dziecka w Poznaniu przy ulicy Perzyckiej 110, dotychczas  mieszczącego się przy ulicy Swoboda.

Wraz z 15 oddziałem Santander Bank Polska w Poznaniu , mieliśmy swój udział w jego wyposażaniu –  m.in. kuchni i łazienek (sztućce, garnki, ręczniki i wszystko niezbędne). Było tego sporo! Powstał bardzo nowoczesny obiekt z domową atmosferą.

W otwarciu uczestniczyli m.in.: Wiceprezydent Poznania Jędrzej Solarski, Prezes Fundacji Santander Marzena Atkielska, Marta Cieśla i Przemysław Miłosz z 15 oddziału Santander Bank Polska i wiele osób i instytucji wspierających dzieci w CWR „Swoboda”.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy tam być!

Z wielką satysfakcją i radością wspieramy „Swobodę” od 2015 roku, uczestnicząc i włączając się w każde możliwe wsparcie, zarówno edukacyjne jak i rzeczowe. Zrealizowaliśmy m.in. rewitalizację ogrodu w starej lokalizacji, która będzie służyć Pieczy Zastępczej, czyli rodzinom adopcyjnym.

Jest MOC!