Rusza nabór do programu „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”

22 kwietnia, w Dniu Ziemi, rozpoczynamy nabór do programu grantowego „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”. Zgłoszenia konkursowe można składać do 23 maja 2022 r., do godz. 23:59.

Celem programu jest zmiana naszego najbliższego otoczenia. W ramach projektów mogą powstać np.: mini-parki, rewitalizacje ogródków jordanowskich, ogrody deszczowe i wiele innych pomysłów z przeznaczeniem dla dzieci i młodzieży.

Już po raz trzeci stawiamy na projekty ekologiczne, ale w tym roku chcielibyśmy, aby działania organizacji, które będą wnioskowały o granty, skierowane były przede wszystkim dla dzieci i młodzieży do 20 roku życia. Jesteśmy otwarci na różne pomysły, im bardziej nowatorskie, tym lepiej.
Marzena Atkielska, prezes zarządu Fundacji Santander Bank Polska

Jury konkursu doceni szczególnie oryginalne inicjatywy ekologiczne, wynikające z potrzeby społecznej. Ważne jest, by projekt był realizowany w przestrzeni publicznej, a nowo stworzone lub zrewitalizowane przyjazne miejsce było przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

Na co zwrócić uwagę

  • Autorami wniosków mogą być organizacje, które działają min. 2 lata, np.: fundacje, stowarzyszenia, szkoły, przedszkola. Co ważne, projekt może zgłosić każdy, kto spełnia powyższe kryteria. Jedna organizacja może złożyć tylko jeden wniosek. Wnioski złożone przez osoby indywidualne oraz podmioty komercyjne nie będą rozpatrywane.
  • projekt powinien być skierowany do dzieci lub młodzieży do 20 roku życia

Projekty można zgłaszać w terminie od 22 kwietnia do 23 maja 2022 r. przez aplikację internetową na stronie Fundacji: https://granty.fundacja.santander.pl/

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 czerwca 2022 r.

Zanim złożysz wniosek zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź stronę projektu.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.