Fundacja Santander wyróżniona w 7. edycji Instytucji Roku

W 7 edycji (2021/2022) rocznego rankingu Instytucja Roku nasza ubiegłoroczna akcja charytatywna Podwójna Moc Pomagania otrzymała Wyróżnienie w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu  za wspomaganie psychiatrii dziecięcej w łącznej kwocie 2 mln zł na rzecz oddziałów psychiatrii dzieci i młodzieży.

Do konkursu zgłoszono 46 projektów realizowanych przez 24 instytucje (banki, fundacje bankowe, zakłady ubezpieczeń).

Najlepszym Bankiem w Polsce został ING Bank Śląski a Najlepszym Ubezpieczycielem PZU. W pozostałych 7 kategoriach tytuł Instytucji Roku oraz statuetki otrzymało 15 instytucji (najwięcej nagród, bo 6 otrzymał ING Bank Śląski, Alior Bank oraz Bank Millennium). Tytuł Najlepszej Placówki Bankowej w Polsce otrzymało 225 oddziałów (najwięcej Santander Bank Polska – 33 Oddziały).

Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody, a wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!