Konkurs grantowy “HAKI NA CYBERATAKI” rozstrzygnięty

I edycja Konkursu grantowego HAKI NA CYBERATAKI została rozstrzygnięta. Do tegorocznej edycji wpłynęło 40 wniosków. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszone projekty.

W tegorocznej edycji programu granty zostaną przeznaczone na dofinansowanie projektów, które mają na celu zwiększenie wiedzy na temat bezpieczeństwa finansów osobistych, w tym bezpiecznego bankowania, a także świadomości możliwych zagrożeń i znajomości zasad, które pozwolą się przed nimi chronić.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym Organizacjom i życzymy powodzenia w realizacji projektów.

Poniżej listy Laureatów w obu kategoriach:

Szczegółowe informacje dot. zawarcia umów otrzymacie Państwo od nas drogą elektroniczną (e-mail) na adresy wskazane we wniosku.

Skontaktuj się z nami:

Aplikacja do składania wniosków grantowych Fundacji Santander