Hani, córce znanego piłkarza, który niejednokrotnie wspierał akcje charytatywne nieśli pomoc uczestnicy IX Charytatywnego Halowego Turnieju Piłkarskiego, którego współorganizatorem byli Wolontariusze z 1 Oddziału Santander Bank Polska w Świdnicy. Impreza odbyła się w niedzielę 8 stycznia 2022.

Hala sportowa na osiedlu Zawiszów została wypełniona po brzegi a na parkiecie oglądaliśmy znanych piłkarzy i przedstawicieli sceny muzycznej oraz kabaretowej. W turnieju piłkarskim do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów: Przyjaciele Hani, Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Przyjaciele Fundacji, Partnerskie Kluby Biznesu oraz Solsport. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym.

Najważniejsza była dobra zabawa a przede wszystkimi pomoc chorej Hani na leczenie i rehabilitację. Na finiszu rozgrywek najlepsi okazali się piłkarze GKS Katowice, choć wynik był tego dnia sprawą drugorzędną. Wszyscy pragnęli pomóc ciężko chorej Hani, w efekcie czego zebraliśmy rekordową kwotę 101.329,34zł! Zbiórka odbywała się do puszek, ze sprzedaży cegiełek, przelewami na konto Fundacji.  Największą popularnością cieszyły się koszulki Roberta Lewandowskiego – 4000 zł, Piotra Zielińskiego – 4000 zł, Jakuba Błaszczykowskiego i innych słynnych piłkarzy, które były licytowane nawet w tysiącach złotych. Można było również wylicytować wycieczkę do Europarlamentu czy inne gadżety. Nasz wkład w całą impreza docenili organizatorzy Fundacja Wspierania Sportu „Łączy Nas Futball”. Jednak najcenniejsze, co każdy z nas – wolontariuszy wyniósł z tej imprezy – to mega pokaźną dawkę energii, pozytywnych wrażeń i nawiązane nowe relacje z poznanymi osobami jak  i nowymi członkami naszego bankowego teamu!