Nabór do programu grantowego TO(działa)MY!

Od dziś każda szkoła, zrejestrowana w części I projektu „TO(działa)MY!” może zgłosić się do drugiego etapu projektu, czyli do programu grantowego.

Szkoła może się ubiegać o dofinansowanie jednego, wybranego przez uczniów projektu. Aplikacja może dotyczyć rozwinięcia działań podjętych przez Uczniów w obowiązkowej części lub zupełnie nowego projektu społecznego.

W tej edycji projektu można wnioskować o granty w wysokości:

–  2 tysiące złotych – liczba zaplanowanych grantów: 10

– 5 tysięcy złotych – liczba zaplanowanych grantów: 1

– 10 tysięcy złotych – liczba zaplanowanych grantów: 1

– 15 tysięcy złotych – liczba zaplanowanych grantów: 1

Jedna szkoła może zgłosić jeden wybrany projekt w kategorii ekologia/ochrona środowiska lub edukacja/kultura/rozrywka. Wnioski można składać od 13 grudnia 2021 r. do 18 stycznia 2022 r. na platformie https://granty.fundacja.santander.pl/

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25 lutego 2022 r. na stronie fundacja.santander.pl

Dofinansowania zostaną przyznane placówkom, których wnioski otrzymają najwyższe oceny według kryteriów zdefiniowanych w Regulaminie.

W ubiegłym roku na konkurs grantowy wpłynęło wiele ciekawych aplikacji. Wybór najlepszych inicjatyw nie był prosty. Wyróżnione szkoły otrzymały wsparcie, które pozwoliło zrealizować wyjątkowe projekty. Zobaczcie sami:

W tym roku także czekamy na Wasze pomysły i wartościowe projekty społeczne.

Organizatorami projektu edukacyjnego „TO(działa)MY!” są UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska.

Ważne dokumenty:

Regulamin projektu „TO(działa)MY!” (PDF)

Najczęściej zadawane pytania do projektu (PDF)