Lista Laureatów konkursu grantowego „Bank Młodych Mistrzów Sportu”

IV edycja Konkursu “Bank Młodych Mistrzów Sportu” (edycja 2021) organizowanego przez Fundację Santander, została rozstrzygnięta.

Z nadesłanych 585 projektów komisja konkursowa wybrała 29 organizacji, które zostały nagrodzone grantem. Zgłoszone projekty dotyczyły wielu różnych dyscyplin sportowych. Poziom zgłoszonych projektów był bardzo wysoki, ale pomimo tego niektóre bardzo wartościowe projekty nie uzyskały dofinansowania ze względu na ograniczony budżet konkursu tj. 150 tysięcy złotych.

Przypominamy, że w tym konkursie grantowym wartość przyznanego grantu zwykle różni się od kwoty wnioskowanej i wiąże się z koniecznością redukcji kosztów. Prosimy, aby organizacje, które otrzymały niższą kwotę od wnioskowanej, skontaktowały się z nami w celu ustalenia, z których kosztów należy zrezygnować (tel. 22 586 89 99).

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym Organizacjom!

Lista laureatów znajduje się w pliku PDF (dwie strony) pod tym linkiem.

Skontaktuj się z nami:

Aplikacja do składania wniosków grantowych Fundacji Santander