Rusza nabór do Programu Stypendialnego

Jesteś zdolnym uczniem z pasją i marzeniami? Weź udział w naszym Programie Stypendialnym dla wybitnej młodzieży!

Rusza nabór do czwartej już edycji programu.

Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla wybitnych uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych ( w roku szkolnym 2020/21) oraz ponadpodstawowych.

Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania coraz lepszych wyników. Chcemy, aby nasze wsparcie przyczyniło  się  do rozwijania talentów i pasji oraz ułatwiło uczniom z całej Polski kształcenia na najwyższym poziomie.

Ważne informacje

• Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych ( w roku szkolnym 2020/21) oraz  ponadpodstawowych
  • Wysokość wsparcia stypendialnego to 5 000 złotych w rok szkolnym 2021/22, wypłacane po 500 złotych przez okres 10 miesięcy
  • Spośród wszystkich kandydatów Fundacja wybierze dwudziestu Stypendystów
  • Wnioski online można składać od 9 lipca do 16 sierpnia 2021 roku

Koordynator projektu: Wioletta Obuchowska tel. 22 534 17 26

Do wzięcia udziału w programie zachęcamy wszystkich, którzy wierzą w swoje możliwości i którzy potwierdzą nam to swoimi wyjątkowymi osiągnięciami w działalności szkolnej lub pozaszkolnej.

Zapraszamy do udziału!

zał. nr 1 – Opinia opiekuna talentu