poMOC jest w nas

startuje nowa akcja charytatywna na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi

Wrzesień to światowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych. Wraz z Santander Bank Polska postanowiliśmy zaangażować się w pomoc dzieciom zmagającym się z tą chorobą. Startujemy z nową akcją charytatywną „poMoc jest w nas”.

Aktualna suma wpłat: 160 217,02 zł

Chcemy zwiększyć świadomość społeczną na temat nowotworów dziecięcych oraz wyzwań w ich leczeniu.

Celem naszej akcji charytatywnej jest zebranie pieniędzy dla 10 ośrodków onkologii dziecięcej w całej Polsce na zakup sprzętu medycznego dla małych pacjentów klinik onkologicznych. Potrzeby są duże – więc pomagamy.

Lista szpitali, którym chcemy pomóc:

• Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie
  • Klinika „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu
  • Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
  • Szpital Uniwersytecki nr. 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
  • Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
  • Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Ludwika Zemenhofa w Białymstoku
  • Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
  • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 PUM im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
  • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie im. prof. dr Stanisława Popowskiego
  • Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Patronem merytorycznym akcji jest Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Akcję można wspierać wpłatami bezpośrednimi na konto Fundacji:

21 1090 1056 0000 0001 4683 4290 z dopiskiem „poMOC jest w nas”.

QR code z numerem konta

Pomagaj z nami – płać BLIKIEM i zachęcaj  do tego innych!

Ponadto zachęcamy do płacenia BLIK-iem.

Od 14 września do 5 października każdy BLIK – wypłata z bankomatu, przelew na telefon, płatność za transakcję, czek BLIK – to cegiełka w naszej akcji. Za każdego BLIKA Santander Bank Polska przekaże 5 groszy na fundusz akcji.

Im więcej BLIKÓW, tym większa pomoc dla dzieci.

Jak się robi BLIKA?

Korzystanie z BLIKA jest łatwe, wygodne i bezpieczne. Poznaj wszystkie jego zalety, a przede wszystkim ściągnij naszą aplikację! Wszystkie informacje dotyczące BLIKowania znajdziesz w przewodniku.