Podwójna moc pomagania

razem wspierajmy walkę z koronawirusem

Wszyscy tęsknimy za naszą codziennością – spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi, szkołą, pracą… i wszyscy chcemy wrócić do świata, który kochamy… Dlatego pomagamy służbom medycznym.

Wspólnie zebraliśmy 3 090 605,86 złotych. Dziękujemy!

Przekazaliśmy 8 szpitalom łącznie 2 000 000 złotych:

1. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
  2. Szpital Puławy – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
  3. Szpital Uniwersytecki w Krakowie
  4. Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia w Poznaniu
  5. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie
  6. Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku
  7. Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
  8. Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie (wyposażenie dla oddziału pacjentek w ciąży zarażonych koronawirusem)

To wsparcie umożliwi szpitalom zakup respiratorów, testów, odzieży ochronnej … tego, co potrzebne do walki z koronawirusem.

Z pewnością dziś to lekarze, pielęgniarki, ratownicy, laboranci – cały personel medyczny walczy o nasze zdrowie, życie i powrót do naszej codzienności. Ponieważ my ich nie zastąpimy , możemy przynajmniej być niezastąpieni w pomaganiu.

Razem możemy więcej

Wiemy, że wielu z Was też chce pomagać, dlatego zapraszamy Was do przyłączenia się do naszej akcji pomocy szpitalom.

Właśnie dlatego podwoimy Wasze wpłaty – za każdą Twoją złotówkę, Santander Bank Polska dopłaci kolejną złotówkę.

Maksymalnie na ten cel przeznaczamy 2 000 000 złotych. Nasza akcja potrwa do 14 kwietnia 2020 roku.

Zachęcamy Was do wpłat na konto Fundacji Santander Bank Polska w bankowości internetowej i mobilnej.

Całą zebraną kwotę otrzymają szpitale na zakup testów, respiratorów, inne bieżące potrzeby związane z walką z koronawirusem:

nr konta: 89 1090 1056 0000 0001 4462 1854

z dopiskiem „pomoc – darowizna”

Zobacz co o akcji mówi Marcin Dorociński, ambasador.

Dziękujemy za Wasze wsparcie. Nawet najmniejsza kwota może mieć ogromne znaczenie.

Lekarz trzymający w ręce serduszko