Już niedługo kontynuacja Programu dla Seniorów

Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem i rekomendacjami rządu , by unikać niepotrzebnych spotkań uprzejmie informujemy, że działania w ramach projektu dla Seniorów będą realizowane kiedy będzie to możliwe i bezpieczne.

Jak nie dać się oszukać internetowym oszustom i zadbać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy i danych? – na te i wiele innych pytań seniorzy będą mogli znaleźć odpowiedź podczas warsztatów realizowanych od marca w całym kraju.

Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w warsztatach powinni zgłosić się do Fundacji Santander poprzez formularz zgłoszeniowy lub e-mail: fundacja@santander.pl

Seniorzy są grupą, która jest szczególnie narażona na oszustów, dlatego też, wychodząc na przeciw potrzebom osób starszych, już od marca 2020 roku Fundacja Santander będzie organizował kolejne inicjatywy podnoszące poziom wiedzy wśród tej grupy.

W ramach działań edukacyjnych prowadzonych przez Fundację Santander Bank Polska oraz Policję już wcześniej powstały projekty skierowane do seniorów: „Happy Senior”, „Na wnuczka, na policjanta”, „Seniorze nie daj się!”, „OLABOGABABCIU”, „Czas Seniora” i inne. Bankowi praktycy, wolontariusze Fundacji, którzy są zarazem pracownikami Santander Bank Polska, oraz policjanci uczą bezpiecznych zachowań i ostrzegają przed zagrożeniami w życiu i w internecie.

Warsztaty w Poznaniu, luty 2020 r.

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.