Północny Pomaga 2019

Po raz drugi wolontariusze Fundacji Santander z Makroregionu Północnego Santander Bank Polska realizują wolontariat PÓŁNOCNY POMAGA 2019 dla Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku
www.FundacjaHospicyjna.pl w okresie od 22.07.2019 do 21.09.2019
na który składają się trzy działania:

Zbiórka 1 mln Kilometrów Dobra – zapraszamy do rywalizacji Północny Pomaga na Endomondo i wspólnie maszerujemy, biegamy, jeździmy na rowerze, hulajnodze, rolkach itp. Na dzień 22.08.2019 mamy w akcji ponad 2 tys. uczestników i zebranych ponad 500 tys. km!!!

Liczy się każdy krok, ponieważ suma ich kilometrów zdecyduje o wielkości przekazanej darowizny dla Hospicjum , w następujący sposób:
– powyżej 800 tys. km, to darowizna wyniesie 10 tys. złotych
– powyżej 900 tys. km, to darowizna wyniesie 20 tys. złotych
– powyżej 1 MILION km, to darowizna wyniesie 30 tys. złotych

Zbiórka materiałów higienicznych, które zostały uzgodnione z Hospicjum:
a) pieluchy (np. Pampers, Lupilu, rozmiar 4,5,6),
b) pieluchomajtki na rzepy Seni rozmiar S, M,
c) podkłady jednorazowe 90×60, 90×90 cm.
Dary dla Hospicjum przekażemy w dniu 21.09.2019 r.

„II Bieg Charytatywny PÓŁNOCNY POMAGA” dla Wolontariuszy Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego i ich rodzin oraz dla Wolontariuszy Fundacji Hospicyjnej im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku i ich rodzin.
21.09.2019 o godz. 11.00 z siedziby Makroregionu Północnego w Gdańsku do siedziby Hospicjum w Gdańsku.

Podczas finału przekażemy Fundacji Hospicyjnej czek na 30.000 zł, na wsparcie budowy Centrum Opieki Wytchnieniowej.
Nasza wspólna inicjatywa ma w tym roku szczególnie ambitny i ważny cel. Chcemy wesprzeć Fundację Hospicyjną, która tworzy w Gdańsku Centrum Opieki Wytchnieniowej. Placówka dedykowana jest chorym i niesamodzielnym osobom, którymi na co dzień opiekują się najbliżsi w domach. W Centrum będą oni mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy i wsparcia, a ich opiekunowie w tym czasie będą mieli szansę na załatwienie ważnych spraw, zadbanie o własne zdrowie. Planowane są miejsca pobytu dziennego, całodobowego oraz kilkunastodniowego, dla osób przewlekle chorych, zarówno dzieci jak i dorosłych. Według założeń ośrodek każdego dnia ma udzielać pomocy 90 rodzinom.

Ważne dokumenty:

UWAGA! W Biegu Północny Pomaga mogą wziąć udział wyłącznie pracowni SANTANDER BANK POLSKA oraz Fundacji Hospicyjnej im. Ks. E.Dutkiewicza.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wolontariacie
PÓŁNOCNY POMAGA 2019Bo lepiej pomagać, niż prosić o pomoc…

A tak było rok temu – Wolontariat PÓŁNOCNY POMAGA 2018

Relacja z Biegu Północny Pomaga 2018

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.