Projekt HAPPY SENIOR – łączymy pokolenia

Projekt HAPPY SENIOR – łączymy pokolenia, to wydarzenie którego celem jest integrowanie pokoleń i pokazanie światu, że Senior w Polsce chce być aktywny, ma potrzebę ciągłego uczenia się oraz dzielenia doświadczeniem.

Projekt realizowany jest przez uczestników II edycji Programu Rozwojowego Nasi Najlepsi – Grupa Makroregion Północny Santander Bank Polska S.A. oraz Fundację.

HAPPY SENIOR – to cykl działań edukacyjnych, związanych z Finansami oraz Tańcem.

Edukacja Finansowa składa się z trzech tematów do wyboru:
• Bezpieczne Bankowanie
• Bankowe ABC Seniora
• Od Seniora dla Juniora (międzypokoleniowa wymiana doświadczeń)

Edukację ruchową prowadzimy we współpracy ze szkołą tańca Moniki Grzelak Dance Avenue Gdańsk, na ul. Leczkowa 1.

Finałem projektu będzie Flash Mob – wspólny występ w Forum Gdańsk w dniu 17.05.2019 godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy – Seniorów i Waszych bliskich!