Nabór do programu Bank Młodych Mistrzów Sportu

Ruch ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, kondycję i ogólne samopoczucie, dlatego promujemy aktywne spędzanie czasu wolnego.

Zachęcamy organizacje non-profit  pracujące z dziećmi i młodzieżą (od 5 do 26 lat) do organizowania zawodów sportowych, treningów oraz innych działań, w których głównym motywem jest sport i promocja zasad fair play.

Nabór potrwa od 15 lutego do 18 marca 2019 r.

W ramach tegorocznej wspierać będziemy przedsięwzięcia sportowe dla osób w wieku od 5 do 26 lat. Nastawiamy się przede wszystkim na wspieranie ich rozwoju fizycznego.

Mogą to być np. drużynowe zawody sportowe, olimpiady, paraolimpiady ze szczególnym uwzględnieniem promocji zasad fair-play w sporcie.

Nie wspieramy: zakupów wyposażenia sal gimnastycznych, klubów sportowych, etc., nie finansujemy również wyjazdów i kolonii sportowych.

Jeśli macie Państwo wątpliwości, prosimy o kontakt. Szczegółowe informacje: fundacja@santander.pl, tel. 22 586 89 99.