Wyniki konkursu „Bank Ambitnej Młodzieży”

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym programem wszystkim organizacjom które wzięły w nim udział.

W programie grantowym Bank Ambitnej Młodzieży otrzymaliśmy  164 wnioski.  Z nadesłanych projektów wybraliśmy  41 które zostały nagrodzone grantem. Wartość przyznanego grantu zwykle różni się od kwoty wnioskowanej i wiąże się z koniecznością redukcji kosztów. Prosimy, aby organizacje, które otrzymały niższą kwotę od wnioskowanej, skontaktowały się z nami na początku lipca 2018 r.  w celu ustalenia z jakich kosztów należy zrezygnować (tel. 22 586 89 99).

Gratulujemy wszystkim organizacjom!

Prosimy również aby organizacje, które otrzymały grant, sprawdziły w systemie czy wszystkie podane dane są właściwe. Proszę zwrócić uwagę na numer konta oraz  osoby upoważnione do podpisywania umów zgodnie z KRS . Dane te zaciągane są automatycznie do umowy.

Przyznane  środki trafią  na wskazane we wniosku konto, po odesłaniu do Fundacji  podpisanej  umowy darowizny, którą nasza Fundacja w pierwszej połowie lipca prześle do Dyrektora Oddziału wybranego przez Państwa w aplikacji internetowej. Jeden egzemplarz umowy należy odesłać na adres Fundacji:

Fundacja Santander ul. Aleja Jana Pawła II 17 00-854 Warszawa

Wyniki ukażą się po kliknięciu w poniższy link:

Lista laureatów

Pomagaj z Fundacją Santander

Dziękujemy!
516 925 400
Wybierz kwotę lub wprowadź własną

Uzupełnij swoje dane

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.