Program dla Seniorów

Cyberprzestrzeń stwarza wiele możliwości, ale i zagrożeń. Komunikacja, edukacja, rozrywka, zakupy, usługi finansowe – to wszystko możemy zrobić w sieci.

Ważne jest to, aby robić to bezpiecznie i przestrzegać żelaznych zasad bezpieczeństwa.

Seniorzy są grupą, która jest szczególnie narażona na oszustów, dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom osób starszych, Fundacja Santander organizuje cykl warsztatów o bezpiecznym korzystaniu z Internetu i elektronicznych usług bankowych.

Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w warsztatach powinni zgłosić się do Fundacji Santander poprzez formularz zgłoszeniowy lub e-mail: fundacja@santander.pl

UWAGA!!

Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem i rekomendacjami rządu, by unikać niepotrzebnych spotkań uprzejmie informujemy, że działania w ramach projektu dla Seniorów będą realizowane on-line.

Zapoznaj się z materiałem edukacyjnym:

Pobierz i rozwiąż krzyżówki: